valentins-smoothie

Hvem er klare for valentinsfeiring? Jeg synes den dagen er så koselig og ekstra nå som jeg har kjæreste, hehe :-) For en uke siden laget jeg en skikkelig kjærlighetssmoothie og den vil jeg dele med dere! Kanskje dere kan servere den 14 februar til kjæresten eller en god venn? :-)
___________________________________________________________________________________________________________
du trenger:
2 pasjonsfrukter, 400 gr frosne jordbær, 2 ss sitronjuice, 2 vanilje yoghurt, 1 dl vann, 1 mango

slik gjør du:
mix alt sammen i en blender og sil det ordentlig før du serverer i en skål :-) Jeg mixet kun 1 yoghurt også sparte jeg den andre til å lage hjerter. De lages med å lage mange dotter i smoothien også drar jeg en tannpirker gjennom dem :-)

Den smaker så godt! Alt med pasjonsfrukt og mango blandet synes jeg minner om babymat.. Haha :-) Håper dere vil prøve den!
For flere oppskrifter trykk på "mat og trening". Legger ut oppskrifter hver søndag og onsdag :-)
________________________________________________
snapchat: martalise
www.charlottetunes.no