Men nå sporer jeg av her, jeg skulle jo skrive om pulten min! 10 ting jeg må ha på kontoret mitt når jeg skal jobbe effektivt. Nå er ikke leiligheten min så stor, så det er ikke et stort nederlag om jeg må reise meg litt av og til for å hente ting. Men likevel liker jeg å lage en liste i hodet av ting jeg trenger før jeg sitter meg ned "for godt". Listen er som følger:mobil, kamera og pc. For det er jeg avhengig av, for å få noe gjort, så klart! På mobilen har jeg lister og påminnelser. Kamera inneholder bilder jeg har tatt og pcen skriver jeg på!
vann og mat. Jeg trenger påfyll av energi og jeg blir fort tørst, så vann og mat er en selvfølge. I går spiste jeg en deilig salat med kyllingkjøttdeig, avokado og salatblader.
noe til leppene. Min favoritt er EOS og jeg er så avhengig nå om vinteren. Om jeg sitter og irriterer meg over tørre lepper, så får jeg ikke en dritt gjort!
teppe. Fordi jeg er en frysepinne!
kalenderen min og nettbankbrikken. I mellom bloggpausene sjekker jeg punkter jeg har satt opp og betaler regninger. Synes jeg gjør det ofte, burde kanskje få en fast dag jeg gjør det på?
en klemme eller strikk. Kanskje listens teiteste punkt, men det er sykt viktig for meg å ha håret opp når jeg jobber. Jeg liker nesten alltid å ha håret oppe. Det er jo så langt og irriterende! Men det er fint da :-)