1 skjørt - 2 antrekk
(inneholder adlinks)


__________________________________________________________________________________________________________________________________________

1.hvit pologenser 2. leppestift fra Isadora 3. Skjørt 4. Ørepynt 5. hvite sneakers 6. frynseveske (adlinks)

Dette skjørtet kan man style til både fest, jobb og fritid. Det er så deilig å gå med noe som er behagelig og som ser fint ut. På fritiden nå om høsten liker jeg å gå med høy hestehale, høyhalset genser og lett sminke. Kombinerte også outfitet med varme strømpebukser og indianer-sekken min som jeg bruker alt for sjeldent. Den er så stilig! Må bli flinkere til å ta den frem. Skjørtet finner dere HER.
________________________________________________________________________________________________________________________

1. støvletter 2. smykke 3. skjørt 4. bluse 5. håndveske (adlinks)


Med ett par lårhøye støvletter og løst hår blir antrekket passende for fest eller en liten bytur med vennegjengen! Inne hos Ellos har de alle slags lårhøye støvletter både med og uten hæl. Personlig liker jeg å gå med hæl når jeg skal ut å spise og pynte meg ekstra, men det er mest behagelig med flat hæl når jeg bruker de til hverdags. Lårhøye støvletter er uansett ett must om vinteren. Ikke bare er de rålekker, men de varmer utrolig godt :-) Elsker kombinasjonen av dette skjørtet og støvlettene mine :-) Et antrekk jeg skal bruke masse i de kommende ukene!
_______________________________________________________________________________________________________
Hvilken kombinasjon likte du best? :-) Fritid eller fest?
Marta Alise
Liker
Kommentarer

